Friday, July 18, 2008من همیشه هرجایی عکس و نوشته و فیلمی دیدم که عزت الله انتظامی توش بوده این اواخر بی اختیار فکر کردم که اگر روزی بمیره, خیلی گریه خواهم کرد. فکر که میکنم رضا کیانیان و پرویز پرستویی هم توی همین دسته هستند اما خدا رو شکر گویا زندگی پاک و پاکیزه دارند و سالم و سرحالند. خسرو شکیبایی رو هم همیشه دوست داشتم به جز جاهایی که پیاز داغشو زیاد میکرد, اما فکر نمیکردم خبر مرگش رو که بشنوم این طور ناگهانی بغض شدید گلوم رو بگیره و با نگاه کردن تکه های فیلم هاش و آهنگاش قطره اشکی نثارش کنم اون هم وسط کافه ی دانشگاه!

خلاصه اینکه بعد از گشت و گذار فراوان در یوتیوب به دنبال خسرو شکیبایی به فکر این رسیدم دنبال اونهایی برم که دوستشون دارم و زنده هستند, این هم چند تا ویدیوی جالبی که پیدا کردم از زندگان سینما قبل از اینکه دیدن عکس و فیلمشون با اشک همراه باشه!
شوخی عزت الله انتظامی با داریوش مهرجویی در جشن خانه ی سینماتکه ای به یاد ماندنی از فیلم گاو


یاد رضا کیانیان از فردین!


پشت صحنه ی "همیشه پای یک زن در میان است" رضا کیانیان !!! این فوق العاده ست!


این هم مارمولک!

هیچی از لیلی با من است پیدا نکردم متاسفانه.

3 comments:

Anonymous said...

عزیز من، شکر خدا کردن برای اینکه اینهایی که نام بردین زندگی *پاک و پاکیزه* دارن و برای همین عمرشون درازه هم از اون حرفاس ها! داداش آدم ممکنه در سن طفولیت با وجود زندگی *پاک و پاکیزه* به علت بیماری از دنیا بره و خیلیها با وجود زندگی شاید نه *غیر پاکیزه* ولی لااقل * غیر پاک* (بر عکس غیر نجس!) ۸۰ سال عمر کنن!! موفق باشی

xeeg said...

خیلی هم از اون حرفها نیست مخصوصا الان که اینقدر حرف هست در اوردوز کردن خسرو شکیبایی در مواد مخدر.
پاک و پاکیزه هم که من گفتم گرفته از حرف خود انتظامی بود در ویدیوی اول که بیشتر حالت طنز داره

فلانی said...

کار زیبایی کردیم
راست می گی ما تا کسی میره یادمون میفته براش مطلب بنویسیم
اگه فرصت کنم
تو وبلاگم
هر چند وقت می خوام یکی از چهره هایی که دوسش داشتم و دارم رو معرفی کنم